Kompleksowa obsługa firm

W naszej ofercie proponujemy przygotowanie kreacji graficznych, druk najwyższej jakości na wielu rodzajach nośników oraz przede wszystkim ich montaż. Zapewniamy profesjonalną obsługę doświadczonego zespołu.
Projekty graficzne

Jeśli nie posiadają Państwo gotowego projektu, jesteśmy po to, aby się tym zająć. Wykonujemy projekty niestandardowe, kreatywne, ale także i takie, które wymagają powtarzalności lub naniesienia zmian.

Drukarnia

Drukujemy wyłącznie na japońskich maszynach marki ROLAND, które są ikonami jakości i niezawodności. Posiadamy profesjonalne maszyny drukujące. Nasze maszyny zasilane są farbami z najwyższej półki producenta będącego liderem w tej branży i nigdy tego nie zmienimy. Drukujemy wyłącznie na markowych mediach, unikając jak ognia ich najtańszych chińskich odpowiedników. Umiejętnie wykorzystujemy zaawansowane możliwości maszyn, właściwie dobieramy technologie produkcji i używane materiały, by finalne produkty były zawsze najwyższej jakości.

Montaż

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu wszelkich prac montażowych. Wyklejamy grafiki na samochodzie. Oferujemy usługę wyklejania fototapety na Twojej ścianie lub dowolnie wskazanym miejscu. Wyklejanie witryn sklepowych, gablot, drzwi wejściowych. Montaż reklam: kasetony, litery przestrzenne, konstrukcje stalowe.

Zapraszamy do kontaktu zapewniamy fachowe porady i pomoc, tak aby wykonywane przez nas zlecenia spełniły oczekiwania w 100%.