Fototapeta 212g papier lateksowy ścienny

Fototapeta lateksowa to wysokiej jakości gładki papier syntetyczny z dodatkiem lateksu, powłoka ta sprawia, że zdjęcia są realistyczne i mają żywe kolory. Materiał jest specjalnie wzmocniony, co sprawia, że nie namaka klejem, nie rozciąga się i nie ulega rozdarciu. Dobrze pokrywa lekkie niedoskonałości ściany, jednak najlepiej prezentuje się na gładkiej ścianie. Fototapetę można delikatnie czyścić wilgotną ściereczką. Fototapeta lateksowa jest w pełni bezpieczna dla zdrowia, nadaje się do salonów, sypialni, czy pokoju dziecka. Doskonały gatunkowo materiał oraz ekologiczna technologia druku lateksowego gwarantują produkt o najwyższej jakości.
W przypadku fototapet w pomieszczeniach użyteczności publicznej – restauracjach, pubach, salonach, biurach polecamy laminowanie, które zwiększa trwałość fototapet. Laminowanie zabezpiecza przed różnego rodzaju zabrudzeniami, wilgocią, promieniowaniem UV oraz mechanicznymi uszkodzeniami. Laminat pozwala na bardzo prostą pielęgnację fototapety.

Fototapety są dostępne w wielu nowoczesnych wzorach. Dzięki temu z pewnością znajdziemy dla siebie produkt, który wpasuje się w aranżacyjny profil naszego domu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Fototapeta może być wykonana z własnego zdjęcia, jeśli jednak nie mają Państwo pomysłu zapraszamy do  skorzystania z bazy fototapet , które sprostają wielu gustom.  Po wybraniu zdjęcia, resztą zajmiemy się My.


Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytania .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.