Wystawy plenerowe

Wystawa plenerowa Muzeum Bursztynu

Mnogość wydarzeń społeczno-kulturalnych powoduje, że firmy z branży reklamowej coraz częściej wychodzą naprzeciw nowym wyzwaniom. W dzisiejszych czasach dobra wystawa, czy to outdoorowa, czy też w pomieszczeniu, musi się charakteryzować przede wszystkim właściwym przyjęciem ze strony odbiorcy. Sposób prezentacji danego eventu i jego odbiór to kluczowa kwestia stanowiąca o sukcesie i prestiżu wydarzenia.  Jednym z lepszych sposobów zainteresowania odbiorcy są coraz częściej stosowane plenerowe moduły wystawowe. O ich efektywności decyduje monumentalna i rzucająca się w oczy, a zarazem estetyczna forma instalacji przestrzennej. Dzięki prostemu systemowi montażowemu jest jedną z bardziej przystępnych opcji pozwalających na szybkie przygotowanie wystawy.

W stabilny aluminiowy stelaż składający się z pionowych profili oraz poprzeczek wkomponowane jest wysokiej jakości tworzywo PCW, na którym znajduje się grafika. Możliwość dowolnego ustawienia poszczególnych modułów pozwala na stworzenie oryginalnego ciągu wystawowego, który w wygodny sposób przeprowadzi odbiorcę od początku do końca wystawy. Nasza firma oferuje systemy modułowe różnego zastosowania, przeznaczone do wystaw outdoorowych, jak i w pomieszczeniach, z dowolną grafiką po jednej bądź po obu stronach modułu.

Moduły takie to również ciekawa możliwość zaaranżowania przestrzeni w hotelu, instytucji bądź na uczelni. Niekiedy służyć mogą również jako tablica z informacją w przestrzeni publicznej. Nasze moduły wystawowe pozwalają na ogromną ilość zastosowań, a jedynym ograniczeniem ich zastosowania jest ludzka wyobraźnia.

Zapewniamy:
• fachowe doradztwo
• projektowanie graficzne
• profesjonalne wydruki
• ofertę sprzedażową
• wypożyczalnię
• montaż i demontaż

Zapraszamy do naszego sklepu z reklamami oraz do kontaktu z Nami, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie i odpowiemy na wszelkie pytania.


[caldera_form id=”CF5a7745e20849c”]

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.