Jak ukryć „niechciane” drzwi

Wyklej ściany i drzwi fototapetą

Jesteśmy szczególnie dumni z nietypowych wyzwań, jakie stawia przed nami Klient. Jak już wspominaliśmy w jednym z artykułów, naklejanie i montaż fototapety nie należą do prostych zadań, zwłaszcza gdy mamy coś „ukryć”.

Sposób na ukrycie drzwi

Fototapety nie tylko ozdabiają, ale także pomagają manipulować przestrzenią. Jednym z takich przykładów jest ukrycie drzwi. W większości wnętrz jest to bardzo widoczny element przestrzeni, nie zawsze pasujący do całości. Oklejenie ściany i drzwi sprawi, że będą one praktycznie niewidoczne i stworzą jedną oryginalną, spójną powierzchnię.

Fototapeta doskonale spisze się także w wymagających warunkach, jak np. łazienka.

Fototapeta_ukryte drzwiczki

Co zrobić, gdy chcemy okleić ścianę w przedpokoju, a wizję burzą nam drzwiczki do rozdzielnicy. Od razu odpowiadamy, że nie ma co sobie tym zaprzątać głowy. Z naszym doświadczeniem to nie problem.

ukrycie drzwi windy

Fototapety wyklejamy na niemal każdej powierzchni.

Fototapety wykonujemy na fizelinie bądź lateksie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Fototapeta może być wykonana z własnego zdjęcia, posiadamy gotowe wzory, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z bazy fototapet, które sprostają wielu gustom. Po wybraniu zdjęcia resztą zajmiemy się my.