O NAS

Drukarnia wielkoformatowa

Kim jesteśmy?

Sympatycznym zespołem ludzi, którzy mogą i chcą pomóc Ci w codziennych, zwykłych sprawach związanych z niezwykłą reklamą i marketingiem Twojej firmy. Mamy solidne i duże doświadczenie w tym, co robimy (działamy w branży nieprzerwanie od 1994 roku), oraz racjonalne i rzetelne podejście do życia…


Dlaczego my?

Dlatego, że oferujemy najwyższą jakość w najlepszej relacji do ceny, ale to nie wszystko…
Drukujemy wyłącznie na japońskich maszynach marki ROLAND, które są ikonami jakości i niezawodności.
Nasze maszyny zasilane są farbami z najwyższej półki producenta będącego liderem w tej branży firmy Bordeaux…
Drukujemy wyłącznie na markowych mediach, unikając jak ognia ich najtańszych chińskich odpowiedników.
Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, nieustannie podnosząc kwalifikacje.
Umiejętnie wykorzystujemy zaawansowane możliwości maszyn, właściwie dobieramy technologie produkcji i używane materiały, by finalne produkty były zawsze najwyższej jakości.


Dbamy przy tym o to, aby oferowane produkty były dostępne w przystępnej cenie.

Postprodukcja – park maszynowy – tu również nie ma miejsca na chińskie produkty. Używamy tylko urządzeń renomowanych producentów (Szwajcaria, Japonia, USA).
Stosujemy wysokie standardy bezpieczeństwa i poufności – dlatego pliki przesyłane są do indywidualnych folderów na serwerze FTP i nie udostępniamy żadnych danych osobom trzecim, a dane archiwizowane są w bezpiecznym miejscu.
Klient nie musi posiadać wiedzy z zakresu druku i produkcji reklam, dlatego może pozyskać wszystkie informacje w znajdujących się na naszej stronie specyfikacjach produktów. Jeśli to nie wystarczy, może liczyć na fachowe porady i pomoc, tak aby wykonywane przez nas zlecenia spełniły oczekiwania w 100%.