Fototapeta winylowa 255g, 350g z domieszką PCV na bazie flizeliny

Fototapeta flizelinowa 255g i 350g, to najlepszej jakości tapeta winylowa o gładkiej powierzchni na podłożu z flizeliny. Wycisza wnętrza sprawia, że są bardziej izolowane. Bardzo łatwa w nakładaniu. Jest odporna na zachlapania i niewielkie zabrudzenia. Można ją przecierać suchą lub wilgotną szmatką. Doskonale sprawdza się na nierównych ścianach, przykrywa niewielkie nierówności lub nieznaczne pęknięcia. Specjalna struktura fototapety sprawia, że przepuszcza parę wodną i pozwala oddychać ścianom, dlatego oprócz pokojów, z powodzeniem stosowana jest w łazienkach i kuchniach. Doskonale sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak restauracje, czy hotele. Zastosowanie laminatu pozwala znacznie zwiększyć jej trwałość. Atutem jest doskonała, fotorealistyczna jakość zadruku.
Fototapety na flizelinie są dostępne w wielu nowoczesnych wzorach. Dzięki temu z pewnością znajdziemy dla siebie produkt, który wpasuje się w aranżacyjny profil naszego pomieszczenia.

Rodzaj materiału do wykonania fototapety winylowej:
Tapeta winylowa 255g  z domieszką PCV na bazie flizeliny – 2 struktury.
Tapeta winylowa 350g  z domieszką PCV na bazie flizeliny – 4 struktury.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Fototapeta może być wykonana z własnego zdjęcia, jeśli jednak nie mają Państwo pomysłu zapraszamy do  skorzystania z bazy fototapet , które sprostają wielu gustom.  Po wybraniu zdjęcia, resztą zajmiemy się My.


Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytania .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.