Montaż fototapet

Montaż fototapet to zadanie, które warto powierzyć specjalistom. Fototapety wyklejamy na niemal każdej powierzchni  i w każdym miejscu. Na ścianie, suficie, w biurze, w domu czy w restauracji- dla nas nie ma to znaczenia. Jesteśmy do Państwa usług. Poniżej widać nasze przykładowe realizacje fototape t lateksowych. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz przejrzenia naszej bazy fototapet. A jeśli tysiące wzorów to za mało, możemy wykonać ją z otrzymanego od Was zdjęcia.

Oferujemy usługę wyklejania (aplikacji) fototapety na Twojej ścianie lub dowolnie wskazanym miejscu.

Tapetowanie wbrew pozorom wymaga odpowiedniej wprawy i zręczności, wcześniej starannego przygotowania podłoża, doboru odpowiedniego kleju do fototapety oraz stosowanie właściwych technik naklejania gotowych arkuszy materiałów.

Należy pamiętać, że inaczej montujemy tapety wykonane na folii, a jeszcze inaczej te papierowe. Poza tym podczas montażu fototapety na podkładzie papierowym trzeba uważać, aby jej nie przerwać.

Poza produkcją wysokiej jakości fototapet nasza firma zajmuje się również ich montażem w mieszkaniu lub w biurze klienta, na obszarze miast Gdańsk, Sopot, Gdynia. W Trójmieście zaufało nam już wielu klientów.

Fototapety są przeznaczone do montażu na ścianie, dzięki czemu mogą w nowoczesny sposób odmienić każde wnętrze.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonaniu montażu (naklejenia) fototapety.

Koszt montażu zależy od sposobu klejenia fototapety: na styk lub na zakładkę (1cm).

 

Działamy na zlecenie architektów, dekoratorów, developerów, osób prywatnych.

Działamy kompleksowo: pomiar, wycena, projekt, montaż.

 

 

 

Dlatego warto powierzyć produkcje i naklejanie fototapet profesjonalistom.


Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytania .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.