Naklejanie i montaż fototapet

Naklejanie i montaż fototapet Gdańsk
Montaż fototapety w domu

Poza produkcja wysokiej jakości fototapet nasza firma zajmuje się również ich montażem w mieszkaniu lub w biurze klienta, na obszarze miast Gdańsk, Sopot, Gdynia. W Trójmieście zaufało nam już wielu klientów. Naklejanie i montaż fototapet na wymiar różni się stanowczo od naklejania zwykłej tapety zakupionej w sklepie. Z montażem tapety z rolki poradzi sobie każdy domorosły “Pan Złotarączka”. Jednak naklejanie fototapety  wymaga wiedzy specjalistycznej, dużego doświadczenia oraz niezbędnych to tej pracy narzędzi. Jej specyfikacja jest zupełnie inna niż zwykłej tapety z rolki co sprawia trudności przy jej montażu. W dobie internetu łatwo porównać cennik tapetowania oraz jego przedziały w poszczególnych miastach.

Profesjonalizm

Jak widać po cenie, zadanie z pozoru proste wcale do najprostszych nie należy. Dzięki naszym specjalistom nie będą musieli się Państwo martwić o to czy zamówiony przez Was produkt będzie się efektownie prezentował na ścianie. Jeśli dość Państwo mają odpowiedzi typu “Będzie Pan zadowolony” bądź samodzielne próby naklejenia spełzły na niczym, to znaleźli się Państwo w idealnym miejscu. Montaż fototapet to zadanie, które warto powierzyć specjalistom. Fototapety wyklejamy na niemal każdej powierzchni  i w każdym miejscu. Na ścianie, suficie, w biurze, w domu czy w restauracji- dla nas nie ma to znaczenia. Jesteśmy do Państwa usług. Poniżej widać nasze przykładowe realizacje fototapet lateksowych. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz przejrzenia naszej bazy fototapet. A jeśli tysiące wzorów to za mało, możemy wykonać ją z otrzymanego od Was zdjęcia.


Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytania .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.