Naklejki na każdą powierzchnię

Folia monomer
Jest podstawową folią używaną w reklamie wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Naklejka OWV
Folia ma swoje zastosowanie przy oklejaniu okien i drzwi szklanych, witryn sklepowych, ale również na szybach samochodów. Folia One Way Vision sprawdza się jako reklama, ale może być też dekoracją.

Naklejka ma wyjątkową strukturę, która sprawia, że od strony zewnętrznej widzimy wyraźnie nadrukowany obraz, a od wewnątrz pomieszczenia możemy swobodnie obserwować, co dzieje się za szybą. Jest idealnym rozwiązaniem dla biur i pomieszczeń mieszczących się na parterze.

Naklejka odblaskowa

To unikatowa folia samoprzylepna, która posiada cechy odblaskowe. Naklejka oświetlona w nocy lub w ciemnym pomieszczeniu mocno odbija światło. W dzień folia niewiele różni się od tradycyjnej naklejki.

Naklejka wypukła 3D

Do produkcji naklejek wypukłych 3D wykorzystujemy żywicę poliuretanową, dzięki której są one bardzo trwałe i odporne na działanie szkodliwych czynników, jak rozpuszczalniki, promienie UV czy chociażby woda. Naklejki wypukłe można z powodzeniem stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Naklejka magnetyczna

Naklejki magnetyczne to zadrukowana folia samoprzylepna naklejona na specjalną folię magnetyczną. Wydruk jest zabezpieczony laminatem, który dodatkowo chroni nadruk przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Naklejkę magnetyczną można naklejać na lodówkę czy nawet samochód. Siła magnesu jest tak duża, że naklejce nie grozi odpadnięcie nawet przy szybkiej jeździe samochodem.

Naklejki są bardzo praktyczne, można w każdej chwili je odkleić, nie pozostawiają żadnych śladów.

Przykłady wykorzystania naklejek: