Ogrodzenie reklamowe modułowe

Reklama na ogrodzeniu a ogrodzenie reklamowePrzykład układu- ogrodzenie reklamowe

Przechadzając się ulicami każdego miasta, napotykamy na swojej drodze reklamy na ogrodzeniach. Jedne mniej, drugie bardziej estetyczne. Najczęstszym motywem powtarzalnym jest baner na płocie. Jednak prawdziwe ogrodzenie reklamowe spełniać musi funkcję podwójną. Pierwszą z tych funkcji jest, oczywiście, reklama. Drugą natomiast funkcją jest ogrodzenie same w sobie. Dzięki takiemu połączeniu utrzymujemy gotowy produkt. Przykładowym zastosowaniem ogrodzenia reklamowego jest ogrodzenie nim terenu budowy. Prawo budowlane wymaga od wykonawcy należytego ogrodzenia terenu budowy tak, aby uniemożliwić wstęp osób trzecich na jej teren. Takie ogrodzenie to doskonała okazja, aby wypromować swoją firmę bądź zawczasu zareklamować powstający obiekt. Nasza oferta to idealna propozycja dla firm budowlanych oraz deweloperów.

Modułowe ogrodzenie reklamowePrzód pojedynczego modułu ogrodzenia

Jeden ze sposobów na stawianie ogrodzenia reklamowego to wykonanie go z modułów reklamowych. Jego zaletą jest solidny i szybki montaż. Ogrodzenie takie może być na przykład postawione w formie okręgu. Jednak specyfikacja produktu pozwala na stworzenie dowolnego ciągu ogrodzenia o kształcie wymaganym do danej sytuacji. Ogrodzenie modułowe to wyszukany oraz innowacyjny sposób na ogrodzenie reklamowe. Dzięki swojej oryginalności staje się gwarancją zauważenia i zainteresowania ze strony odbiorcy. Postawione przy ulicy z pewnością będzie przyciągało wzrok przechodniów czy też pasażerów przejeżdżających samochodów. Wzbogacone ciekawą treścią bądź obrazem na grafice może skłonić do dłuższego „zawieszenia oka” na naszym produkcie. Dodatkową więc funkcją naszego ogrodzenia staje się wystawa reklamowa, dzięki której zaprezentować można choćby na przykład historię miejsca, w którym powstajełączenie profili modułowych nowa budowa.

Wykonanie

Każdy z modułów to oddzielny element, moduły połączone ze sobą tworzą całość ogrodzenia. Pionowe profile połączone poprzeczkami stanowią stabilny aluminiowy stelaż reklamowy. W stelaż natomiast wpuszczana jest grafika wykonana na wysokiej jakości tworzywie PCW. Połączone ze sobą pod dowolnym kątem skutecznie i precyzyjnie ogrodzą każdy teren. Nasza firma od początku do końca zajmuje się wykonaniem oraz montażem takiego ogrodzenia reklamowego. Jeśli zdecydują się Państwo na taką formę reklamy – ogrodzenia, to zapraszamy serdecznie do współpracy.

ogrodzenie reklamowe