Fototapety – odmienione wnętrza

Fototapeta w biurze nieruchomości

Fototapeta to pomysł na dekorację ścian, która z łatwością odmieni wnętrze zarówno każdego pomieszczenia domu, jak i biura, restauracji czy też hotelu. Zastosowań użycia fototapety jest tak wiele, że nie sposób tego wymienić. Ta nowoczesna, a zarazem bardzo oryginalna metoda zdobienia pomieszczeń w ostatnim czasie jest niezwykle popularna.

Fototapeta w holu

Nasze fototapety produkowane są z dużą dbałością o szczegóły i estetykę wydruku. Charakteryzują się wytrzymałością i soczystymi kolorami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku fototapety są w 100% bezpieczne dla zdrowia, nie blakną z upływem czasu i nie wydzielają drażniących zapachów.

Designerskie motywy na fototapecie zmienią białe ściany w prawdziwą galerię sztuki!

Poza produkcją wysokiej jakości fototapet
– fototapeta lateksowa 212g
– fototapeta winylowa na bazie flizeliny 350g, 255g
nasza firma zajmuje się również ich montażem w mieszkaniu lub w biurze klienta, na obszarze miast Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Fototapeta może być wykonana z własnego zdjęcia, jeśli jednak nie mają Państwo pomysłu, zapraszamy do skorzystania z bazy fototapet, które sprostają wielu gustom. Po wybraniu zdjęcia resztą zajmiemy się My.