Wystawy plenerowe

Wystawa plenerowa Muzeum Bursztynu

Mnogość wydarzeń społeczno kulturalnych powoduje, że firmy z branży reklamowej coraz częściej wychodzą na przeciw nowym wyzwaniom. W dzisiejszych czasach dobra wystawa, czy to outdoorowa czy też w pomieszczeniu charakteryzować musi się przede wszystkim właściwym przyjęciem ze strony odbiorcy. Sposób prezentacji danego eventu i jego odbiór to kluczowa kwestia stanowiąca o sukcesie i prestiżu wydarzenia.  Jednym z lepszych sposobów zainteresowania odbiorcy są coraz częściej stosowane plenerowe moduły wystawowe. O ich efektywności decyduje monumentalna i rzucająca się w oczy a zrazem estetyczna forma instalacji przestrzennej. Dzięki prostemu systemowi montażowemu, jest jedną z bardziej przystępnych opcji  pozwalającą na szybkie przygotowanie wystawy.

W stabilny aluminiowy stelaż składający się z pionowych profili oraz poprzeczek wkomponowane jest wysokiej jakości tworzywo PCW na którym znajduje się grafika. Możliwość dowolnego ustawienia poszczególnych modułów pozwala na stworzenie oryginalnego ciągu wystawowego, który w wygodny sposób przeprowadzi odbiorcę  od początku do końca wystawy.  Nasza firma oferuje systemy modułowe różnego zastosowania, przeznaczone do wystaw outdoorowych jak i w pomieszczeniach,  z dowolna grafiką po jednej bądź po obu stronach modułu.

Moduły takie to również ciekawa możliwość zaaranżowania przestrzeni w hotelu, instytucji bądź na uczelni. Niekiedy służyć mogą również jako tablica z informacją w przestrzeni publicznej. Nasze moduły wystawowe  pozwalają na ogromną ilość zastosowań a jedynym ograniczeniem ich zastosowania jest ludzka wyobraźnia.

Zapewniamy:
• fachowe doradztwo
• projektowanie graficzne
• profesjonalne wydruki
• oferta sprzedażowa
• wypożyczalnia
• montaż i demontaż

Zapraszamy do naszego sklepu z reklamami oraz do kontaktu z Nami, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie i odpowiemy na wszelkie pytania.

 


Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytania .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.