Jak ukryć „niechciane” drzwi

 

Wyklej ściany i drzwi fototapetą

Jesteśmy szczególnie dumni z nietypowych wyzwań jakie stawia przed nami Klient. Jak już wspominaliśmy w jednym z artykułów naklejanie i montaż fototapety nie należy do prostych zadań, zwłaszcza gdy mamy coś „ukryć”.

Sposób na ukrycie drzwi

Fototapety nie tylko ozdabiają, ale także pomagają manipulować przestrzenią. Jednym z takich przykładów jest ukrycie drzwi.  W większości wnętrz jest to bardzo widoczny element przestrzeni, nie zawsze pasujący do całości. Oklejenie ściany i drzwi sprawi, że będą one praktycznie niewidoczne i stworzą jedną oryginalną, spójną powierzchnię.

Fototapeta doskonale spisze się także w wymagających warunkach jakim jest łazienka.

 

 

 

 

 

Fototapeta_ukryte drzwiczki

 

Co zrobić gdy chcemy okleić ścianę w przedpokoju, a wizję burzą nam drzwiczki do rozdzielnicy. Od razu odpowiadamy, że nie ma co sobie tym zaprzątać głowy. Z naszym doświadczeniem to nie problem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ukrycie drzwi windy

Fototapety wyklejamy na niemal każdej powierzchni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fototapety wykonujemy na fizelinie bądź lateksie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Fototapeta może być wykonana z własnego zdjęcia, posiadamy gotowe wzory, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, zapraszamy do skorzystania z bazy fototapet , które sprostają wielu gustom.  Po wybraniu zdjęcia, resztą zajmiemy się My.