Na co zwrócić uwagę przy wyborze Roll up

Wydaje się za każdy Roll up oferowany na rynku jest taki sam , kaseta + wydrukowana grafika, tylko cena inna… Może to być bardzo złudne, gdyż kasety w tej samej kategorii potrafią znacznie różnić się od siebie jakością (najczęściej wagą – co ma decydujący wpływ na stabilność kasety).Decydując się na zakup Roll up powinniśmy zastanowić się nad kilkoma rzeczami:
Po pierwsze na jak długo kupujemy roll up, po drugie jak intensywnie zamierzamy go użytkować. Jeżeli kupowany przez nas Roll up ma nam posłużyć dłużej i ma być wykorzystywany na wielu prezentacjach, konferencjach, szkoleniach, eventachnie szukajmy tanich podstaw tzw ekonomicznych. Ekonomiczne Roll-upy nie są przeznaczone do intensywnej eksploatacji, spełniają swoje zadanie jako produkt do jednorazowych prezentacji lub maksymalnie kilkukrotnego użycia.Jeśli chcemy intensywnie wykorzystywać nasz Roll up zdecydowanie należy kierować swoja uwagę na kasety typu Premium lub Elegance. Kasety typu Premium są cięższe do kaset Ekonomicznych. Kasety typu Elegance są cięższe, posiadają szeroką, elegancką nogę i przede wszystkim wykonane są z wytrzymałym mechanizmem rolującym i stabilizujący maszt grafiki. Tego typu systemy wystawiennicze posiadają kilkuletnią gwarancję.

Jeśli potrzebujemy więcej niż jednej grafiki , mamy do dyspozycji Roll-up dwustronny. Rozwiązanie to daje nam możliwość prezentacji grafiki w dwóch wariantach: dwie plansze prezentowane jednocześnie lub każda z plansz osobno. Dwu planszowe systemy znajdziemy zarówno wśród tanich Roll-upów jak i systemów nieco droższych. Tańsza wersja to Roll up Two Side Premium , droższa to wersja Elegance. Różnice są podobna jak w wersjach jedno planszowych.A co z grafiką do kasety którą wybraliśmy na prezentacje czy tez event (gdy wybraliśmy już właściwy rodzaj kasety i szerokość grafiki)Nawet najdroższy i najlepszy roll-up nie zapewni nam dobrego efektu jeśli plansza z naszą grafiką nie będzie właściwej jakości.● Musimy zwrócić uwagę na materiał wykorzystany do grafiki (obecnie najbardziej popularne materiały to Frontlite, Blockout, Ferrari). Materiały typu Frontlite czy też Blockout maja tendencje do zawija się na krawędziach. Przy materiałach typu Ferrari problem ten nie występuje.
● Musimy zwrócić uwagę na jakość plików do  druku (często zdjęcia w niskiej rozdzielczości lub ze słabym nasyceniem kolorów psują cały efekt)
● Musimy zwrócić uwagę na rodzaju plotera na której wykonywany będzie druk (nasz ploter drukuje nasycone kolory w jakości która nie pozostawia żadnego pola do zastrzeżeń nawet oglądając wykonaną grafikę z odległości kilku cm)Mam nadzieje ze uwagi tutaj zawarte pomogą w decyzji , a jeśli potrzebna jest w tym zakresie nasza pomoc chętnie doradzimy. Zapraszam do kontaktu oraz do składania zamówień.
Typowa podstawa kasety roll-up typu premium , ekonomiczna
Kasety typu Premium/Ekonomy

 

kaseta rollup inaczej zwanego rollbanerem

kaseta rollup z chromawanymi boczkami w kształcie łeski , potocznie zwana elegance
Kasety typu Elegance

 

Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytania .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.