O NAS

Drukarnia wielkoformatowa

Kim Jesteśmy?

Sympatycznym zespołem ludzi, którzy mogą i chcą pomóc Ci w codziennych, zwykłych sprawach, związanych z niezwykła reklamą i marketingiem Twojej firmy. Mamy solidne i duże doświadczenie w tym co robimy (działamy w branży nieprzerwanie od 1994 roku) oraz racjonalne i rzetelne podejście do życia …


Dlaczego My ?

Dlatego, że oferujemy najwyższa jakość w najlepszej relacji do ceny, ale to nie wszystko…
Drukujemy wyłącznie na japońskich maszynach marki ROLAND, które są ikonami jakości i niezawodności.
Nasze maszyny zasilane są farbami z najwyższej półki producenta będącego liderem w tej branży firmy Bordeaux …
Drukujemy wyłącznie na markowych mediach, unikając jak ognia ich najtańszych chińskich odpowiedników.
Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, nieustannie podnosząc kwalifikacje.
Umiejętnie wykorzystujemy zaawansowane możliwości maszyn, właściwie dobieramy technologie produkcji i używane materiały, by finalne produkty były zawsze najwyższej jakości.


Dbamy przy tym o to aby oferowane produkty były dostępne w przystępnej cenie.

Postprodukcja – park maszynowy – tu również nie ma miejsca na chińskie produkty. Używamy tylko urządzeń renomowanych producentów (Szwajcaria, Japonia, USA).
Stosujemy wysokie standardy bezpieczeństwo i poufność – dlatego pliki przesyłane są do indywidualnych folderów na serwerze FTP i nie udostępniamy żadnych danych osobom trzecim a dane archiwizowana w bezpiecznym miejscu.
Klient nie musi posiadać wiedzy z zakresu druku i produkcji reklam dlatego może pozyskać wszystkie informacje w znajdujących się na naszej stronie specyfikacjach produktów. Jeśli to nie wystarczy może liczyć na fachowe porady i pomoc, tak aby wykonywane przez nas zlecenia spełniły oczekiwania w 100%


Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytanie .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!