O NAS

Kim Jesteśmy?

Sympatycznym zespołem ludzi, którzy mogą i chcą pomóc Ci w codziennych, zwykłych sprawach, związanych z niezwykła reklamą i marketingiem Twojej firmy.

Mamy solidne i duże doświadczenie
w tym co robimy (działamy w branży nieprzerwanie od 1994 roku) oraz racjonalne i rzetelne podejście do życia …

Dlaczego My ?

Dlatego, że oferujemy najwyższa jakość druku w niskiej cenie, ale to nie wszystko…
Drukujemy wyłącznie na japońskich maszynach marki ROLAND, które są ikonami jakości i niezawodności.

Nasze maszyny zasilane są farbami z najwyższej półki producenta będącego liderem w tej branży firmy Bordeaux i nigdy tego nie zmienimy.
Drukujemy wyłącznie na markowych mediach, unikajac jak ognia ich najtańszych chińskich odpowiedników.
Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, nieustannie podnosząc kwalifikacje.
Umiejętnie wykorzystujemy zaawansowane możliwości maszyn, właściwie dobieramy technologie produkcji i używane materiały, by finalne produkty były zawsze najwyższej jakości.

Dbamy przy tym o to aby oferowane produkty były dostępne w przystępnej cenie.

Postprodukcja – park maszynowy – tu również nie ma miejsca na chińskie produkty. Używamy tylko urządzeń renomowanych producentów (Szwajcaria, Japonia, USA).
Stosujemy wysokie standardy bezpieczeństwo i poufność – dlatego pliki przesyłane są do indywidualnych folderów na serwerze FTP i nie udostępniamy żadnych danych osobom trzecim a dane archiwizowana w bezpiecznym miejscu.
Klient nie musi posiadać wiedzy z zakresu druku i produkcji reklam dlatego może pozyskać wszystkie informacje w znajdujących się na naszej stronie specyfikacjach produktów. Jeśli to nie wystarczy może liczyć na fachowe porady i pomoc, tak aby wykonywane przez nas zlecenia spełniły oczekiwania w 100%