Na sprzedaż: TABLICA REKLAMOWA 6 x 3 m

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

(zdjęcie przedstawia przedmiot podobny do wystawionego na sprzedaż)

 

Na sprzedaż po okazyjnej cenie używana konstrukcja pod billboard, tablica 6 x 3 m, jednostronna!


 

Całość ma maksymalnie 10 m wysokości, co zapewnia bardzo dobrą widoczność instalacji.

 

Tablica jest używana, w bardzo dobrym stanie. Konstrukcja wyjątkowo solidna, wykonana z ocynkowanej stali (stopy St3S, St0S, StOS, S355). Dzięki powłoce z cynku, konstrukcja jest odporna na rdzę i warunki pogodowe. Zważywszy na jakość materiału, przedmiot oferujemy właściwie w cenie samego budulca.

 

Bryty tablicy można swobodnie demontować, co ułatwia transport, jednkaże podstawa konstrukcji jest betonowa, ciężka (beton B20) – ustawienie wymaga dźwigu, lecz w zamian zapewnia to niewątpliwą stabilność. Podstawa jest przystosowana do transportu pojazdem ze skrzynią o szerokości 2,4 m. Tablica wsparta jest słupem podwójnym, bardzo stabilnym.

 

Powyższe zdjęcie przedstawia tablicę bardzo podobną do wystawianej na sprzedaż po jej złożeniu. Zdjęcia załączone poniżej natomiast przedstawiają właściwy przedmiot sprzedaży w stanie zdemontowanym. Na zdjęciach można zaobserwować dokładne wymiary niemal wszystkich poszczególnych segmentów konstrukcji.

 

Do tablicy gratis dołączamy projekt architektoniczno-budowlany tablicy wykonany przez osoby upoważnione. Obliczenia są wykonane na I-szą i II-gą strefę wiatrową.

 

-= Zachęcamy do kupna, gdyż jest to naprawdę korzystna oferta! =-

 

Wymiary tablicy: 624 x 324 cm

Wysokość słupa: 350 / 400 / 450 / 500 cm

Średnica słupa: 90 cm

Wymiary podstawy: 230 x 420 cm w poziomie, spad 50 do 40 cm w pionie

Wymiary konstrukcji - rycina

 

Cena DO NEGOCJACJI!

 

Możliwy wyłącznie odbiór osobisty w Gdańsku Osowie. Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt na numer tel. 53 900 3000, bądź na adres e-mailowy biuro@ddc.media.pl.

 

(kliknij na miniaturę, aby wyświetlić całe zdjęcie w nowej karcie)