Folia wylewana

naklejki-na-folii-wylewanej

Ostatnim rodzajem folii z podstawowej grupy jest najbardziej zaawansowana – folia wylewana. Przeznaczona do zastosowań długookresowych – okres trwałości w tym przypadku wynosi od 8 do 10 lat (bez zadruku).

Wykazuje bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę morską (z powodzeniem może być stosowana na łodziach i innych elementach mających stały kontakt ze środowiskiem wodnym).

Folia wylewana jest niezwykle plastyczna, posiada doskonałe parametry w zakresie pamięci kształtu oraz rozciągania. Po odpowiedniej aplikacji przez doświadczonego specjalistę folia zapamiętuje swój kształt na nierównościach i wklęsłościach. Dlatego też często jest stosowana na powierzchnie z przetłoczeniami np. do oklejania pojazdów.

Naklejki wykonane na folii wylewanej są o wiele bardziej wytrzymałe na warunki atmosferyczne niż te wykonane przy użyciu folii monomerycznej, a nawet polimerowej.

Aby grafika posłużyła nam jak najdłużej konieczne jest odpowiednie przygotowanie podłoża oraz aplikacja przez profesjonalistę. Często też zaleca się uszlachetnienie folii lamiantem.

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.


W oparciu o art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 2007 r. o ochronie danych osobowych, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zawartych w formularzu lub podanych przy rezerwacji pakietu) przez DDC Group Ltd. sp. j. z siedzibą przy ul. Wodnika 2, 80-266 Gdańsk. Jestem świadoma/my prawa dostępu do dobrowolnie podanych danych osobowych oraz ich poprawiania.