Banery

Baner laminowany, powlekany czy z plandeki ?

Baner  to powszechny a zarazem najtańszy nośnik reklamowy stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz. Banery są idealną formą prezentacji firmy czy danego produkty , przy możliwie najniższych kosztach i możliwie najszybszej produkcji , montażu czy też demontażu.Dobór materiału przy produkcji banerów jest bardzo ważny, a uzależniony jest on od potrzeb klienta.
Decydujące znaczenia na jego wybór ma czas ekspozycji baneru oraz intensywność jego eksploatacji (siła wiatru jaka będzie działała na baner jak również częstotliwość zmiany jego miejsca montażu – np. zwijanie go na czas transportu)Drugim ważnym kryterium jest z jakiej odległości zamierzamy oglądać wydrukowaną na nim grafikę. Jeśli oglądać ja będziemy z odległości kilkunastu metrów , w zasadzie nie ma znaczenia na jakiej maszynie odbywać będzie się druk. Natomiast w przypadku gdy zależeć nam będzie aby grafika była widoczna zarówno z bliska jak i daleko dobrze i czytelnie, warto sprawdzić jakość druku. Na ploterze którym dysponuje DDC MEDIA grafika będzie idealnie wyglądać zarówno z bliska jak i daleka. Posiadamy sprzęt do druku z jakością fotograficzna i z taka tez drukujemy również banery.Wróćmy teraz do materiałów. Do dyspozycji mamy banery laminowane , powlekane, plandekowe, blockout oraz siatki mesh.

Jeśli chodzi o banery wszystkie przez nas oferowane są wysokiej jakości.
W takim razie czym się różnią. Odpowiedz jest prosta – różnią się swoja wytrzymałością na mechaniczne uszkodzenia, szczególnie przy niskich temperaturach. A dlaczego tak się dzieje – wynika to z faktu iż najtańsze (laminowane) posiadają najmniej plastyfikatorów odpowiedzialnych za ich elastyczność. Laminowane są przez to narażone na szybsze uszkodzenie niż baner powlekany. Oba rodzaje banerów w zasadzie nie są odporne na zginanie ich , po prostu w tych miejscach z czasem mają prawo popękać. Tych wad pozbawione są banery plandekowe do druku cyfrowego. Odporność banerów plandekowych jeśli kilkanaście razy większa od powlekanych i laminowanych. Nie wykazują przy tym tendencja do pękania przy ich składaniu , przez co nadają się do wielokrotnego przenoszenia.Oferujemy wszystkie rodzaje banerów: laminowane , powlekane,  plandekowe, blockout oraz siatki mesh.Mam nadzieje ze uwagi tutaj zawarte pomogą w podjęciu właściwej decyzji w zakresie doboru materiału banerowego, a jeśli potrzebna będzie w tym zakresie pomoc chętnie służymy wsparciem.Zapraszam do kontaktu oraz do składania zamówień.

metalowe oczka , zgrzewane krawędzie

Baner jako najtańsza forma reklamy

banery w przykładach:

Montaż baneru na balustradzie

Formularz szybkiego KONTAKTU

Masz moją gwarancję że pozostawiony adres lub numer telefonu wykorzystam jedynie do kontaktu z Tobą w celu omówienia Twojego pytania .
Twoich danych nie przekażę nikomu, SĄ BEZPIECZNE !!!

Chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni wybór produktu.